LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlestick 14246497
nr 1424 6497
CANDLESTICK
old, Tomte. Height: 38, wear, damages.
modell äldre, Tomte. Höjd: 38 cm
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday October 11 2021
at 18:52:20
100 kr
200 kr